Hakkımızda

Vskmoda; 2001 yılından beri faaliyette olan bir giyim online alışveriş sitesidir. Perakende sektöründe öncü isimlerden biri olan Vskmoda.com olarak giyim-tekstil türünde tüm ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız. Türkiye'nin tüm şehirlerinde Vskmoda, giyim-takı ihtiyacı olan herkese ürün gönderimi gerçekleştirmektedir. Bu sebeple de giyim ve takının vazgeçilmez adreslerinden biri olmayı başaran Vsk Moda, 2013 yılı itibarıyla “Kaliteli ve hesaplı alışveriş” sloganıyla online alışverişin en önemli isimlerinden biri olmuştur. Siz de aradığınız pek çok ürünü Vsk Moda’da bulabilirsiniz.

Bunların yanı sıra; genellikle 2 ya da 3 parçadan oluşan kombin ürünleri, panço ve pardesü gibi dış giyim ürünlerini ve  özellikle büyük beden giyimde Vskmoda dönemsel olarak kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanları takip ettiğinizde, indirimli fiyatlardan faydalanabilir ve almak istediğiniz ürünlere çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca “Yeni Ürünler” kategorisini de inceleyerek yeni gelen kıyafetlere göz atabilir ve modanın nabzını kolayca yakalayabilirsiniz. Yeni trendleri ve şıklığı yakalamanızı sağlayacak bu ve bunlar gibi daha pek çok ürünü Vskmoda.com’da inceleyebilirsiniz.

Vskmoda alışveriş, değişim, iptal ve iade süreçleriyle ilgili bilgi almak ya da aklınıza takılan herhangi bir konuda soru sormak için Vsk Moda iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vsk Moda telefon numarasını arayarak, destek e-posta adresine mail göndererek, ya da Whatsapp iletişim ve sipariş hattını kullanarak bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Vskmoda.com olarak, örnek olma amacıyla hareket ederek yenilikleri sürekli keşfedip değerlendirme vizyonumuzla, istihdam ve yatırımlarımızla da ülke ekonomisine de sürekli faydalı olmaya çalışmaktayız.

Vskmoda.com hizmet kalitesi ve nitelikli çalışanlarıyla, 7/24 olarak sizler için sürekli çalışan, hizmet veren ve büyüyen bir marka olma yolunda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına gurur duymakta ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz..
Whatsapp Sipariş Hattı